Intencje mszalne

   

 
 
 
 
INTENCJE MSZALNE, 23.06. – 30. 06. 2019
 
NIEDZIELA, Dzień Ojca, 23.06.    
  8:30 – przez wstawiennictwo MB, św. Józefa, JPII do NSPJ: w podzięce za otrzymane łaski,
             z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę nad Ojcami Różańcowymi, Księdzem Proboszczem
             i naszymi Rodzinami (O. Różańcowi)
11:00 + Irenę Majczyk (od Izabeli i Łukasza Podgórniaków z Sycowa)
15:00 – Msza święta w intencji rodzin
___________________________________________________________________________________
PONIEDZIAŁEK, Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, 24.06
18:00 + Andrzeja, Sylwestra Wróblów, Marka Kowalińskiego, Romana Rybczyńskiego, zm. dziadków
18:30 + Józefę Jakubowską (od siostry Jadwigi z rodziną)
___________________________________________________________________________________
WTOREK, 25.06.
18:00 + Czesława Głowika, Ludwika, Pelagię, Stanisława Kokotów, z rodz.
          + Bolesława Golasa w rocznicę śmierci
___________________________________________________________________________________
ŚRODA, 26.06.
18:00 + Irenę Majczyk w 1 r. śm; Piotra Majczyka, Annę Lemiesz, zm. z rodz.
18:30 + Martę Wróbel (od syna Leszka z żoną)
___________________________________________________________________________________
CZWARTEK, Wsp. św. Cyryla Aleksandryjskiego, 27.06.
18:00 + Leokadię w 30 r. śm; Stefana, Beatę, Kazimierza Ferdynusów, Lucynę Pasiekę, zm. dziadków 
18:30 + Henryka Szczapa (od mieszkańców ul. Cichy Zaułek w Kępnie)
___________________________________________________________________________________
PIĄTEK, 28.06. Ur. Najświętszego Serca Pana Jezusa
18:00 + Feliksa,Helenę,Stanisława,Helenę Tomalików,Ludwikę,Władysława Napierałów,
             Alojzego Stężałę i Martę Pregiel
18:30 + Joannę Kasprzak (od wnuka Pawła z żoną i córką)
___________________________________________________________________________________
SOBOTA, 29.06. Ur. Św. Apostołów Piotra i Pawła
15:00 – Msza ślubna: Agnieszka Udała i Marcin Sowiński
18:00 + Jana Sikorę w rocznicę śmierci
___________________________________________________________________________________
NIEDZIELA, 30.06.    
  8:30 + Alojzego w r. śm, Martę Wróblów, Stanisława Pegzę i zm. z rodziny
11:00 + Henryka Gieraka
___________________________________________________________________________________